Lokalita

Poloha

Vaše budúce bývanie je umiestnene v úžasnej lokalite ktorej prednosti určite oceníte. Na jednej strane úplne kľudná lokalita s krásnymi výhľadmi na Pečniansky les a súčasne vynikajúce bezproblémové dopravné napojenie a dotyk centra mesta.

 

Infraštruktúra a občianska vybavenosť

Využijete všetko čo je už vybudované a v prevádzke . Či už sa jedná o nákupy , pobočky bánk , poštu, reštaurácie , škôlky, školy, poliklinika . Za pár minút sa po D2 dostanete do nákupno – zábavných centier CUBICON, BORY MALL, Eurovea alebo AUPARK

 

Rekreácia a šport

Výborná dostupnosť rekreačných zón – Králova Lúka, Devínska Koliba, cyklisticke chodniky Dunaj , Morava, Železná Studienka, Karloveské rameno, Zoologická záhrada, Botanická záhrada, Dunajské nábrežie, športové ihrisko Žalmanka, hrad Devín

Infraštruktúra a občianska vybavenosť

Doprava

Mestská hromadná doprava

priamo po ulici Staré Grunty premáva autobus, ktorého zastávka je priamo nad Vašim bytovým komplexom, električky a autobusy premávajú po Dúbravskej radiále.

 

Centrum mesta

len pár minút autom a môžete si užiť Staré mesto s možnosťou pohodlného parkovania v podzemných garážach. Príležitostí ako tráviť voľný čas je veľa, či už gastronomický zážitok, tak aj za kultúrou do divadla, alebo organizované akcie, ktorých je v centre veľa, či už Vianočné trhy , Korunovačné slávnosti, Dni remesiel, Kultúrne leto, koncerty na Hlavnom námestí a mnohé iné.

Náväznosť na cestnú sieť

Výborné dopravné napojenie bez tradičných zápch je či už cez ulicu Staré Grunty do Mlynskej Doliny – napojenie na D2/ D1, alebo cez Líščie údolie na Botanickú ulicu s napojením na D2/D1 alebo priamo do mesta cez Nábrežie a.g.Ludvíka Svobodu.

mapa navaznost na cestnu siet
mapka staticka doporava

Statická doprava

Projekt disponuje 39ks exteriérovými parkovacími státiami a 6ks podzemnými garážami.